Oficjalnie kończą sezon

Członkowie klubu PTTK Gliwice imienia Władysława Huzy rajdem rowerowy, którego meta usytuowana jest pod zamkiem w Chudowie oficjalnie kończą sezon

Późna jesień to już nie najlepsza pora na długie wyprawy rowerowe. Szybko zapadający zmrok, padający deszcz nie uprzyjemnia takich wypraw.

Dlatego też tradycyjnie, gdy dzień jest coraz krótszy, członkowie klubu PTTK Gliwice imienia Władysława Huzy rajdem rowerowy, którego meta usytuowana jest pod zamkiem w Chudowie oficjalnie kończą sezon. Jednym z uczestników tego rajdu był Tadeusz Pasierb z klubu Huzy, który na rowerze jeździ od dziecka.

Witold Brol pełni funkcję wiceprezesa koła PTTK Gliwice i jak możemy usłyszeć rajdy rowerowe to nie jedyna oferta tego koła dla swoich członków.

Małgosia i Leszek dużo jeżdżą na rowerach, ale ze względu już na wiek przesiedli się na rowery elektryczne co jak sami przekonują daje większe możliwości podróżowania.

Zbyszek z klubem im Władysława Huzy jeździ już od 1996 roku.

Bronisław Kałuża pełni funkcję prezesa klubu Wagabunda z Katowic, ale bardzo chętnie razem z kolegami uczestniczy też w rajdach organizowanym przez klub Huzego i jak podkreśla jest to już długa tradycja.

Piotr Wicher natomiast reprezentuje klub kolarski PTTK Catena Bytom dla którego takie rajdy to nie tylko zaliczanie kolejnych kilomwetrów na rowerze.

A cały sezon podsumowuje Adam Czerniawski – prezes klubu im Władysława Huzy

Oglądaj w Telewizji IMPERIUM dostępnej w kablówce od IMPERIUM Telecom oraz na www.tvimperium.pl

Kamery IMPERIUM

Reklama