Uczniowie klas I-III wrócili do szkół

0
355

To już ostatnie chwile beztroskiego zjeżdżania na sankach. W piątek, 15 stycznia, kończą się ferie zimowe, a od poniedziałku uczniowie klas I-III wracają do szkół. To – zdaniem ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego – jedyne rozwiązanie, ponieważ zdalne nauczanie w tej grupie wiekowej jest najmniej efektywne. Dlatego – mimo podtrzymania przez rząd obostrzeń od 18 stycznia – najmłodsi uczniowie będą kontynuowali naukę w trybie stacjonarnym. Ilu z nich wróci do gliwickich szkół?

W związku z powrotem uczniów do szkół niektóre polskie miasta wprowadziły zmiany rozkładów jazdy komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Metropolitalnego na ten moment nie ma jednak w planach podobnych decyzji. 

Dojazd na lekcje to jednak nie wszystko. O zdanie na temat powrotu do szkół uczniów klas I-III zapytaliśmy także naszych widzów.

Jak widać, ilu gliwiczan, tyle opinii na temat nauki stacjonarnej najmłodszych uczniów. O tym, jak będzie ona wyglądała w praktyce przekonamy się zapewne w ciągu najbliższych tygodni. 

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.