“Lepiej wydać na zielone, bo zielone nie szkodzi…” Małgorzata Konior, przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Śródmieście o Budżecie Obywatelskim

Informowaliśmy na naszych antenach, o publikacji listy zadań wytypowanych do głosowania w ramach 10 edycji budżetu obywatelskiego. 24 sierpnia rozpocznie się głosowanie, a teraz realizowane są zeszłoroczne projekty. Jak wygląda to w dzielnicy Śródmieście?

mówiła Małgorzata Konior, przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Śródmieście. Odniosła sie również do komentarzy, czy niektóre z zadań nie powinny być realizowane z budżetu miasta, zamiast z Budżetu Obywatelskiego.

mówiła Małgorzata Konior, przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Śródmieście

Mieszkańcy po ogłoszeniu zgłaszali uwagi – główna i najczęściej się pojawiająca to ta, że po weryfikacji przez Centrum 3.0 ich wnioski zostały wycenione zdecydowanie drożej. Komentowała to Marta Kryś, dyrektor Centrum 3.0 – Gliwickiego

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Wysłuchaj całej rozmowy:

Listen to “Rozmowa Dnia – Małgorzata Konior, przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Śródmieście o Budżecie Obywatelskim” on Spreaker. Listen to “Rozmowa Dnia – Marta Kryś, dyrektor Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych” on Spreaker.

Kamery IMPERIUM

Reklama