KTS wygraną kończy rok

0
208

Siódme już zwycięstwo w tym sezonie odnieśli występujący w I lidze w grupie południowej tenisiści KTS Gliwice. Drużyna prowadzona przez grającego trenera Jarosława Tomickiego w ostatnim w tym roku meczu pokonała w derbowym pojedynku rezerwy Polonii Bytom aż 9:1. To było już 7 zwycięstwo gliwiczan w tym sezonie. Po ośmiu kolejkach KTS z dorobkiem 14 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy południowej. Swoje kolejne spotkanie gliwiczanie rozegrają już w nowym Roku.

Tenisiści walczą o awans do Superligi i na razie dobrze im to wychodzi. Inny cel mają natomiast także występujące w I lidze tenisistki KTS-u. Podopieczne Anny Rusin walczą o utrzymanie na tym poziomie. W swoim ostatnim meczu gliwiczanki próbowały postawić się wyżej notowanym dziewczynom z AZS Politechniki Rzeszów, ale musiały uznać wyższość rywalek, ulegając 2:8. Tenisistki KTS-u po 9. rozegranych kolejkach na koncie maja 5. punktów, co daje im 9. jak na razie lokatę. Nie jest więc źle, biorąc pod uwagę, że to jeden z najmłodszych personalnie zespołów w lidze.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.