Karo Glazer szuka statystów do teledysku “Hand in Hand”!

0
483
fot. Karo Glazer i Alexey Torgunakov

Gliwiczanka, Karo Glazer, wokalistka jazzowa, songwriterka poszukuje statystów do najnowszego teledysku, do piosenki “Hand in hand”.

– Najważniejszy jest pokój na świecie. Konflikt za naszą wschodnią granicą destabilizuje cały świat. Jako artyści nie siedzimy bezczynnie, tylko działamy i tak powstała piosenka “Hand in Hand”, która mówi o miłości, pokoju i naszej solidarności z dzisiejszymi ofiarami – powiedziała nam Karo Glazer.

Tekst do piosenki “Hand in hand” powstał 1,5 tygodnia temu na prośbę znajomych wokalistki z Ukrainy. Piosenka została napisana podczas warsztatów. Teraz kolejny krok to teledysk. Wystąpi i zaśpiewa Karo, której będzie towarzyszyć osiem młodych songwriterek. Swój udział i wsparcie zapowiedzi także Marcin Gałazyn z Motion trio, Dominik Strycharski laureat “Paszportów Polityki” w tym roku, Piotr Steczek z Orkiestry Aukso, 15-letnia Hania Derej i 11-letnia ukraińska dziewczynka, laureatka “Voice of kids” Monika Glazer.

– W teledysku zatańczy niesamowita para tancerzy: Alisa Makarenko z Ukrainy i Alexey Torgunakov z Rosji. Oboje utytułowani w całej Europie, od wielu lat ze sobą współpracujący. Dzisiaj ich taniec będzie wyjątkowo symboliczny i uniwersalny jednocześnie, bo nie tylko te dwa kraje są częścią obecnego konfliktu. Wszystkich on nas dotyczy, dlatego tak ważne jest dzisiaj wspieranie ogólnoświatowego pokoju – dodała Glazer.

Artyści pragną zaprosić WSZYSTKICH chętnych, do bycia statystami podczas kręcenia teledysku.

Jeżeli chcesz pokazać aktywny udział w szerzeniu pokoju dołącz do nas w tę niedzielę 13 marca 2022 o 14:00 w sali otwartej Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

Udział w klipie jest pro-bono. Zdjęcia potrwają do ok. godz. 18:00. Zapisy pod numerem telefonu 530 859 659.

Partnerami projektu jest min. ASP Katowice, Cinelight z Krakowa, operatorzy ze szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.