Gliwice mają swoją skocznię narciarską

To nie żart, Gliwice naprawdę posiadają swoją skocznię, choć faktycznie jedynie w grze komputerowej. Jeden z fanów popularnej gry Deluxe Ski Jump stworzył własną skocznię narciarską, którą ulokował w Gliwicach

Deluxe Ski Jump 4 to kontynuacja tytułu gry stworzonej przez fińskie studio Mediamond. Gra była bardzo popularna, dzięki trwającej w Polsce Małyszomanii. Niedawno doczekała się aktualizacji, która pozwala bardziej zaawansowanym użytkownikom komputera stworzyć własną skocznie.

W ten oto sposób użytkownik pod pseudonimem Lukasz160391 pochwalił się własną gliwicką skocznią i jego skokach na niej. Skocznia nie jest mamutem, ale też nie jest małą skocznią. Jej rozmiar to 130 metrów, która pozwala na oddanie pięknych dalekich skoków.

Co więcej, każdy ma możliwość poskakania w Gliwicach, gdyż autor udostępnia plik umożliwiający wgranie skoczni.

Link do pobrania: http://www.mediafire.com/file/twsb1yiyh8g0k7y/Gliwice-HS130-POL-v1.xml/file Skocznię umieszczamy w folderze C:\Users\twoja nazwa użytkownika\Documents\Deluxe Ski Jump 4\Custom Hills

Autor pokazuje, że gliwicka skocznia może niejednokrotnie zaskoczyć długim lotem nisko nad zeskokiem.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama