Falstart Szczypiornistek z Sośnicy

0
649

W miniony weekend rozpoczęła się runda rewanżowa w I lidze piłki ręcznej kobiet. Szczypiornistki Sośnicy Gliwice podejmowały MKS Karkonosze Jelenią Górę. Drużyna gości  przed tym meczem zajmowała pierwsze miejsce w tabeli, a sośniczanki plasowały się na 6. lokacie. Faworytem był więc zespół z Jeleniej Góry. Gospodynie po solidnym przepracowaniu przerwy między rundami liczyły jednak, że przynajmniej powtórzą wynik z pierwszego pojedynku w którym zremisowały z Karkonoszami 27:27. Mecz dobrze zaczął się dla gliwiczanek, ale źle skończył, bo przegraną 21:25, choć po pierwszej połowie prowadziły 14:10.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.