A Ty, jak kreatywnie spędzasz wolny czas w domu? Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie!

0
381

Pandemia zmusiła nas do pozostania w domach i ograniczenia kontaktu z innymi. W niektórych izolacja obudziła jednak skrywane dotąd talenty i zainteresowania, które – jak się okazało – można realizować nie wychodząc z domu. Odkryłeś w sobie talent artystyczny? Zacząłeś uprawiać sport? A może stałeś się prawdziwym mistrzem gotowania? Teraz możesz podzielić się swoją domową pasją z innymi.

Jak kreatywnie spędzasz wolny czas w domu? To pytanie, ale i tytuł konkursu fotograficznego, organizowanego przez Stowarzyszenie GTW Gliwice.

Jego zasady są proste. Wystarczy, że uwiecznisz na zdjęciu swój sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu w domu. Czy będzie to malowanie, joga, a może majsterkowanie? W tej kwestii obowiązuje pełna dowolność.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest także wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie stowarzyszenia. Zdjęcia wraz z kartą zgłoszenia można wysyłać do 20 grudnia na adres [email protected].

Szczegółowe informacje na temat regulaminu konkursu dostępne są na stronie www.gtwgliwice.pl w zakładce “Aktualności”.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.