Z każdym krokiem bliżej Boga: 376. GLIWICKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

30 RAZ DIECEZJALNA

A JUŻ 376. GLIWICKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ:

PONAD 85 MILIONÓW ODMÓWIONYCH ZDROWASIEK

PONAD 1.2 RAZA OBKRĄŻONA ZIEMIA

PONAD 75 MILIONÓW WYKONANYCH KROKÓW

PONAD 2 MILIARDY SPALONYCH KALORII

To liczby, którymi chwalą się organizatorzy Gliwickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jednak, jak sami mówią, to nie te wyniki, które liczą się najbardziej! Opowiadali o tym ks. Adam Jasiurkowski i ks. Tomasz Wieczorek, kierownicy 376. Pielgrzymki na Jasną Górę.

Wywiad do zobaczenia w piątek, 5 sierpnia, w Telewizji Imperium Gliwice premiera o godz. 17:00.

Zasadniczo i trasa i cel są ważne, jednak trzeba to w dobrej kolejności ułożyć: Podejmujemy trud, aby osiągnąć pewien cel […] Tym ostatecznym celem jest niebo. Tym celem pielgrzymki jest to, aby znaleźć się przy Matce Bożej, na Jasnej Górze – możemy usłyszeć w rozmowie.

Wysłuchaj całej rozmowy, dowiesz się jak tworzone są wakacyjne hity tworzone przez pielgrzymkowiczów, czy można brać udział w pielgrzymce bez opuszczania własnego domu i jak przygotować się duchowo i fizycznie do pielgrzymki.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Listen to “Rozmowa Dnia: ks. Adam Jasiurkowski i ks. Tomasz Wieczorek, Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę” on Spreaker.

Kamery IMPERIUM

Reklama