Festyn w Bartłomieju – ZOBACZ RELACJĘ Z WYDARZENIA

0
177

Przedstawiamy relację z Festynu parafialnego w Bartłomieju pod hasłem „Moc atrakcji w Szobiszowicach”.

Choć pogoda nie dopisała, parafian odwiedzających wydarzenie nie zabrakło. Sobota była pierwszym dniem świętowania dla wspólnoty. W niedziele odbył się parafialny odpust ku czci św. Bartłomieja. O pikniku rozmawialiśmy z ks. Krystianem Bulą wikariuszem w parafii

W programie festynu były animacje dla dzieci, znakowanie rowerów, dmuchańce, grill, słodkie smakołyki oraz wiele innych atrakcji.
W trakcie tych letnich festynów parafianie organizują zbiórki funduszy na planowane przedsięwzięcia w parafii. Na co tym razem zbierali uczestnicy pikniku opowiedziała nam Pani Krystyna

Na festynie pojawiła się również policja ze swoją maskotką Sznupkiem i straż miejska, która uczyła dzieci przepisów drogowych.

mówiła młodszy strażnik Ewa Kępka ze Straży Miejskiej. Na wydarzeniu miała być również straż pożarna, ale niestety pogoda sprawiła, że strażacy nie uczestniczyli w wydarzeniu, ponieważ zostali odwołani do pomocy przy usuwaniu szkód po ulewie.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj