Tai-chi oznacza odprężenie i sport dla wszystkich

Tai-chi łączy gimnastykę zdrowotną i wybrane elementy sztuk walki, odprężające psychikę i umysł. To ostatnio jedne z najbardziej popularnych form ćwiczeń.

Zaletą tai chi jest przede wszystkim to, że można uprawiać tę dyscyplinę w każdym wieku, bez względu na kondycję i zacząć w każdej chwili.

Harmonijne, odprężające ciało i umysł tai-chi łączące gimnastykę zdrowotną z elementami sztuk walki. Ta dyscyplina sportu, albo jak kto woli  sposób na odprężenie i aktywny wypoczynek cieszy się  coraz większym zainteresowaniem. Gliwiczanie już od kilku lat  mają  możliwość  korzystania z darmowych zajęć tej zdrowotnej gimnastyki. Po zimowej przerwie  w parku Chopina po raz pierwszy tej wiosny odbyły się zajęcia, w których wzięło udział około 20 uczestników

Z prozdrowotnej gimnastyki, która korzystnie wpływa na psychikę i umysł, można bezpłatnie korzystać w każdy wtorek. Zajęcia są darmowe i może w nich wziąć udział każdy. Odbywają się we wtorki o godz. 18.00, w pobliżu Palmiarni Miejskiej i trwają około 1,5 godziny. Więcej informacji można uzyskać u trenera pod numerem telefonu 603-505-801.

Kamery IMPERIUM