[audio] WTOREK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=50199729″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 / 19:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Grzegorz Muzia – dziennikarz sportowy, autor monografii klubu Piast Gliwice


[spreaker type=player resource=”episode_id=50199718″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16:30 / 20:30 Rozmowa Dnia:
Gliwiccy animatorzy kultury zaniepokojeni słabą kondycją środowiska ludzi kultury i brakiem kontaktu działających w tej sferze gliwiczan, zaprosili ich do wspólnego, symbolicznego stołu. Spotkanie zaplanowano w siedzibie Teatru Stara Kotłownia w podziemiach Młodzieżowego Domu Kultury.
O tym czego oczekują po tej dyskusji opowie w Rozmowie Dnia Aleksander Smoliński, współorganizator spotkania, a na co dzień nauczyciel sztuk teatralnych w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach.


09:30 / 14:30 / 18:30 Raport z Miasta:
Kapitan Damian Dudek, oficer prasowy komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach prezentuje cotygodniowy raport podsumowujący stan bezpieczeństwa pożarowego w mieście i powiecie.


[spreaker type=player resource=”episode_id=50199728″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

10:30 / 13:30 / 17:30 Eksperci i Pasjonaci:
11 czerwca w sobotę o godzinie 8:10 rozpoczął się pierwszy dzień wyprawy na Hel pod hasłem Kręcimy kilometry dla gliwickiego Hospicjum. Jej uczestnikami jest dziesięciu uczniów w wieku od 8 do 15 lat. Pokonanie trasy zajmie im 7 dni. Jadąc mają szczytny cel. Chcą wspomóc gliwickie Hospicjum, które jest w rozbudowie.
Organizatorem i opiekunem wyprawy jest Anna Guzek, nauczycielka w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach z którą będziemy łączyć się na antenie w trakcie programu.


Radia IMPERIUM słuchaj w radio (na fali DAB+) w smartfonie (aplikacja z Google Play) w komputerze na stronie

Kamery IMPERIUM