[audio] PONIEDZIAŁEK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=50184234″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 / 19:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Wojtek Nurek – gliwiczanin, przedsiębiorca i Czujny Barbarzyńca.

[spreaker type=player resource=”episode_id=50184239″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16.30 / 20:30 Rozmowa Dnia:
Ostatnia sesja Rady Miasta okazała się być przełomowa i zaskakująca. Czy różnica w łonie Koalicji dla Gliwic Z. Frankiewicza oznacza tylko incydentalna różnicę zdań w kwestii sportowej spółki? Czy mało demokratyczna wypowiedź prezydenta Neumanna to tylko przejęzyczenie czy polityczna deklaracja? Czy strofowanie prezydenta i uciszanie opozycyjnych radnych to zapowiedź nowego podejścia do przebiegu obrad?
O komentarz do tego co działo się na ostatniej sesji Rady Miasta poprosimy w Rozmowie Dnia Katarzynę Kuczyńską-Budkę, radną opozycyjnego klubu Koalicji Obywatelskiej.


09:30 / 14.30 Raport z Miasta:
Poweekendowe notatki policyjnych patroli przedstawia podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej Komendy Policji.


10:30 / 13:30 / 17:30 Eksperci i Pasjonaci:
Marcin Meller, podróżnik, dziennikarz prasowy i telewizyjny, felietonista, a ostatnio autor powieści był gościem specjalnym niedzielnego Skupu Kultury, który tym razem rozstawił swoje stoiska na Alei Przyjaźni anektując przy okazji scenę Ruin Teatru Victoria. Gliwiczanie nie zawiedli i przyszli na spotkanie autorskie znanego dziennikarza.
Marcin Meller to na pewno ekspert w posługiwaniu się słowem, ale i pasjonat, który przedkłada czasami przygodę nad zdrowy rozsądek nie bacząc na konsekwencje.
O trudach tworzenia powieści opowie w obszernym fragmencie nagrania, które zostało zarejestrowane podczas spotkania. Przy okazji dowiemy się kim była żona Lenina.


Radia IMPERIUM słuchaj w radio (na fali DAB+) w smartfonie (aplikacja z Google Play) w komputerze na stronie www.radioimperium.pl

Kamery IMPERIUM