[audio] PIĄTEK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=50047908″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 / 19.30 Pora na Komentatora:
którą będzie Justyna Dziuma, managerka, chórzystka i wolontariuszka.


[spreaker type=player resource=”episode_id=50047911″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16.30 / 20.30 Rozmowa Dnia:
Powstanie osiedla mieszkaniowego wokół wieży ciśnień przy ulicy Sobieskiego nabiera konkretnych kształtów. Projekt właśnie otrzymał pozwolenie na budowę kompleksu budynków wokół wieży jak i modernizację samego zabytku. To prawdziwa klęska dla społeczników, którzy od lat walczyli o rewitalizację wieży.
„Kameralny charakter całej dzielnicy powstającej niegdyś pod okiem Karla Schabika jest poważnie zagrożony”. Tak napisał Michał Szewczyk, radny rady dzielnicy Wójtowa Wieś i dziennikarz portalu 24Gliwice. Dlaczego tak sądzi i jak do tego doszło opowie w Rozmowie Dnia Radia IMPERIUM.


09:30 / 14.30 / 18.30 Jeszcze więcej kultury:
Koncertowo zapowiada się przyszły tydzień w Centrum Kultury Jazovia. Naszym gościem będzie Krzysztof Kobyliński, twórca Jazovii, kompozytor, pianista, który opowie o zbliżających się wydarzeniach.
We wtorek, 13 czerwca, koncert charytatywny „Razem dla Ukrainy”, a od środy do piątku (15-17 czerwca) „Jazz From Italy”.
Muzyk opowie także o swoich planach na najbliższe tygodnie. Wywiad z Krzysztofem Kobylińskim będzie można także zobaczyć w Telewizji IMPERIUM, w piątek, 3 czerwca, o godz. 16:00.


[spreaker type=player resource=”episode_id=50047909″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

10:30 / 13:30 / 17.30 Pracownia Emocji:
W psychologii używa się terminu „wewnętrzne dziecko”; to część naszej osobowości, która odpowiada za uczucia, emocje, jest ciekawa i kreatywna. Bo przecież to typowe cechy dziecka.
O tej części osobowości ludzi dorosłych z gościnią Pracowni Emocji – Magdą Nowakowską, pedagog, porozmawia Agnieszka Chlewicka-Bac autorka programu.


Radia IMPERIUM słuchaj przez radio (na fali DAB+) i komórkę (aplikacja z Google Play) i komputer na stronie www.radioimperium.pl

Kamery IMPERIUM