[audio] CZWARTEK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=50036792″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Wojciech Kostowski, inżynier, gliwicki społecznik i aktywny obrońca przyrody.


[spreaker type=player resource=”episode_id=50036771″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16.30 Rozmowa Dnia:
Rozpoczęły się konsultacje społeczne Programu Współpracy Miasta Gliwice z organizacjami pozarządowymi na rok 2023. Potrwają do 9 września 2022 r.

Program ten jest podstawowym dokumentem, który opisuje zasady współpracy pomiędzy miastem a działającymi w nim lub na rzecz jego mieszkańców organizacjami pozarządowymi, podmiotami działalności pożytku publicznego i wolontariuszami.
Więcej na temat korzyści płynących z udziału w konsultacjach przedstawi w Rozmowie Dnia Radia IMPERIUM Leszek Losza, prezes Centrum Inicjatyw Społecznych w Gliwicach.


[spreaker type=player resource=”episode_id=50036773″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

09:30 / 14.30 PRESSROOM:
Gościem programu Radia IMPERIUM będzie Łukasz Oryszczak, rzecznik prasowy prezydenta Gliwic, który mamy nadzieję, że odniesie się do następujących kwestii:

Rządowa zapomoga dla Ukraińców realizowana w różnej formie kończy się pod koniec czerwca. Jak miasto Gliwice zamierza pomagać po tym terminie? Z czego obecnie finansowana jest pomoc uchodźcom udzielana w Gliwickiej Przystani 35 na Warszawskiej? Czyli zakwaterowanie, pomoc psychologiczna i innych specjalistów itp. Jaki jest szacunkowy koszt tej pomocy?

Czy nie odczuwa pan pewnego dyskomfortu wiedząc, że osoba uhonorowana ostatnio Gliwickim Lwem znajduje się na liście wyborczych darczyńców prezydenta Neumanna i do tego z najwyższą przekazaną kwotą?

Czy prezydent Neumann podjął decyzję, że wystartuje w najbliższych wyborach na prezydenta miasta?


10:30 / 13:30 Eksperci i Pasjonaci / „Wesoła Łapka”:
Zapraszamy na czwartkową lekcję w Radiowej Szkole Przyjaciół Psów „Wesoła Łapka”, którą prowadzi behawiorysta Jacek Gałuszka.
Temat: Jakie ma znacznie wybór imienia dla psa czyli jak się wabi?


Radia IMPERIUM słuchaj przez radio (na fali DAB+) i komórkę (aplikacja z Google Play) i komputer na stronie www.radioimperium.pl

Kamery IMPERIUM