Superbohaterka z medalem. Powitanie mistrzyni w rodzimym klubie [VIDEO]

Suberbohaterowie za dnia są zwykłymi obywatelami a w nocy walczą ze złem. Ona walczy ze złem zawodowo, a podczas Mistrzostw Świata walczy z przeciwnikami. I to w wielkim stylu!

26 maja w klubie GUKS Carbo odbyło się spotkanie z Lidią Fidurą. Gliwicka pięściarka zdobyła na mistrzostwach świata kobiet w boksie brązowy medal.

Mistrzyni tak opowiadała o swoim sukcesie:

No to jest odwiecznym moje marzenie żeby przywieźć medal z Mistrzostw Świata, bo byłam już na trzech bodajże imprezach Mistrzostw Świata i zawsze ocierałam się gdzieś tam o te podium, o ten medal… No ale tym razem, po długiej przerwie, zebrałam siły i udało się.

W spotkaniu wzięli udział trenerzy i kadra zarządzająca GUKS Carbo, olimpijczyk Józef Gilewski oraz członkowie Śląskiego Związku Bokserskiego i Śląskiej Federacji Boksu Olimpijskiego. Ponadto w spotkaniu uczestniczył prezes Radia i Telewizji Imperium Gliwice, Czesław Chlewicki, radna Sejmiku Województwa Śląskiego – Renata Caban.

W spotkaniu brał udział także przedstawiciel gliwickiej policji Dariusz Fuks – Lidia Fidura na co dzień zasila szeregi drogówki.

Jesteśmy niezwykłe dumni, ja serdecznie Pani Lidii gratuluję. Ona na co dzień oczywiście pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach w Wydziale Ruchu Drogowego, dba o bezpieczeństwo naszych obywateli w Gliwicach i w powiecie, co czyni z równie dużymi sukcesami. Myślę, że każdy policjant w Polsce już o niej słyszał i jest równie dumny.

Mówił podinspektor Dariusz Fuks o gliwickiej mistrzyni.

Policyjni współpracownicy są dumni z Lidii Fidury a gliwicka mistrzyni jest dumna z tego, że nosi zarówno medal, jak i niebieski mundur.

Kamery IMPERIUM