[audio] PONIEDZIAŁEK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=49811364″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Wojtek Nurek – gliwiczanin, przedsiębiorca i Czujny Barbarzyńca.


8:30 / 16.30 Rozmowa Dnia:
Do pokonania mają 646 kilometrów z Gliwic na Hel i to w ciągu 7 dni na rowerach. Grupka śmiałków w wieku do 8 do 15 lat ze Szkoły Podstawowej nr 21 przejedzie ten dystans, aby wspomóc rozbudowę Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Za każdy pokonany przez uczestników wyprawy kilometr na konto hospicjum trafią konkretne pieniądze. Do łańcucha pomocy może dołączyć każdy. Wyprawa rusza 11 czerwca.
Z opiekunką grupy Anną Guzek i jej wspaniałymi uczniami będziemy rozmawiać na żywo w poniedziałek, 16 maja.
Początek transmisji o godz. 8:30 – prosto ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Gliwicach.

[spreaker type=player resource=”episode_id=49812122″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]


09:30 / 14.30 Raport z Miasta:
Poweekendowe notatki policyjnych patroli przedstawia podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej Komendy Policji.


10:30 / 13:30 Eksperci i Pasjonaci:
Już po raz kolejny szkoła Filomata z Pszczyńskiej mierzy wysoko. Hania, Jaś, Marcelina, Martyna, Monika i Zosia z czwartej klasy szkoły podstawowej w tym roku wygrali poziom ogólnopolski Odysei Umysłu w Gdyni. Teraz mogą walczyć o zwycięstwo na poziomie światowym w Stanach Zjednoczonych.
O drodze do sukcesu i ile im jeszcze do tego brakuje opowiedzą w audycji Eksperci i Pasjonaci w rozmowie z Agnieszką Baron-Twarkowską.


UWAGA: audycji można również posłuchać w paśmie wieczornych powtórek o 21:00

Kamery IMPERIUM