Chcesz wiedzieć gdzie znajdziesz informację o kamerach miejskiego monitoringu lub liczbie ludności?

Gliwice uruchamiają nowy portal Gliwice Otwarte Dane. W ten sposób mają być udostępniane informacje o stanie miasta. Działa już pilotażowa wersja tej internetowej witryny, a wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swoje uwagi i propozycje zmian do 25 czerwca.

Na stronie omówionych zostanie osiem głównych tematów, takich jak min. informacje o środowisku, polityce społecznej i mieszkańcach Gliwic.

Swoją opinię na temat strony można wyrazić w ankiecie na stronie internetowej decydujmyrazem.gliwice.pl w dziale 'Wypowiedz się”. Można ją wypełniać do 25 czerwca. W zależności od liczby i rodzaju złożonych uwag, pełne udostępnienie portalu Gliwice Otwarte Dane nastąpi najpóźniej do września.

Ankieta dotycząca pilotażowej wersji portalu Gliwice Otwarte Dane jest dostępna na stronie internetowej decydujmyrazem.gliwice.pl w dziale „Wypowiedz się”. Można ją wypełniać do 25 czerwca. W zależności od liczby i rodzaju złożonych uwag, pełne udostępnienie portalu Gliwice Otwarte Dane nastąpi najpóźniej do września.

Kamery IMPERIUM