[audio] PONIEDZIAŁEK w Radiu IMPERIUM

0
62

7:30 / 15:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Wojtek Nurek – gliwiczanin, przedsiębiorca i Czujny Barbarzyńca.


[spreaker type=player resource=”episode_id=49996104″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16.30 Rozmowa Dnia:

Zgłaszają się do nas chorzy w dramatycznym stanie. Z zaawansowanymi nowotworami, problemami kardiologicznymi, anemią, ze wskazaniami do przetoczenia krwi czy z ciężkimi zakażeniami układu moczowego – opowiadają Gazecie Wyborczej poznańscy lekarze.
Dlaczego chorych w szpitalach jest aż tylu? pyta Gazeta. – Nie ma to związku z uchodźcami z Ukrainy. To efekt zaniedbań. Rząd odmroził covidowe szpitale, ogłosił koniec stanu epidemii i ludzie ruszyli po pomoc – mówi jeden z lekarzy.
Czy Gliwice i nasz region borykają się z podobnymi problemami po covidzie? A jeśli nie to czemu lub komu to zawdzięczamy? Takie i inne pytania zadamy Przemysławowi Gliklichowi, prezesowi zarządu Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach, w trakcie Rozmowy Dnia Radia IMPERIUM.


[spreaker type=player resource=”episode_id=49996921″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

09:30 / 14.30 Raport z Miasta:
Poweekendowe notatki policyjnych patroli przedstawia podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej Komendy Policji.


10:30 / 13:30 REPLAY:
Zapraszamy do wysłuchania obszernego fragmentu zapisu dźwiękowego uroczystej gali wręczenia nagrody Gliwickiego Lwa, która odbyła się w piątek w Małej Hali Areny Gliwice.
Wydarzenie zwieńczył koncert Gliwickiej Orkiestry Kameralnej, który był swoistym podziękowaniem dla instytucji, firm oraz osób zaangażowanych w walkę z pandemią i pomoc uchodźcom z Ukrainy.


Radia IMPERIUM słuchaj przez radio (na fali DAB+) i komórkę (aplikacja z Google Play) i komputer na stronie www.radioimperium.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj