[audio] CZWARTEK w Radiu IMPERIUM

[spreaker type=player resource=”episode_id=49859387″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

7:30 / 15:30 Pora na Komentatora:
którym będzie Wojciech Kostowski, inżynier, gliwicki społecznik i aktywny obrońca przyrody.


[spreaker type=player resource=”episode_id=49859389″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 / 16.30 Rozmowa Dnia:
Wojskowa Komenda Uzupełnień WKU w Gliwicach została zgodnie z ustawą o obronie Ojczyzny przekształcona w Wojskowe Centrum Rekrutacji w Gliwicach. Siedziba biura nie zmieniła adresu, ale jaki był cel tych zmian? Czym jest dobrowolna zasadnicza służba wojskowa?
To tylko niektóre pytania na które odpowie gość Rozmowy Dnia Radia IMPERIUM – mjr Robert Cieśla reprezentujący Wojskowe Centrum Rekrutacji w Gliwicach.


[spreaker type=player resource=”episode_id=49859386″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

09:30 / 14.30 PRESSROOM:
Gościem programu Radia IMPERIUM będzie Łukasz Oryszczak, rzecznik prezydenta Gliwic, który mamy nadzieję, że odniesie się do następujących kwestii:

  1. Czy miasto jest zainteresowane wprowadzaniem standardu minimum praw człowieka w ramach projektu realizowanego przez Związek Miast Polskich i fundację Arteria. Ostatnio ukazał się raport podsumowujący wstępny etap prac.
  2. Ostatnio mówiliśmy o genezie spotkań prezydenta z mieszkańcami. Dziś jestem ciekaw jakie sugestie czy uwagi mieszkańców przykuły waszą uwagę. Uczestniczyłem w spotkaniu na Wójtowej Wsi, które skończyło się trochę nijako, bez podsumowania i jakiś deklaracji.
  3. Czy wiadomo już, która z miejskich służb przyłożyła rękę do kolejnej dewastacji kamiennych rzeźb na placu Doncaster za Urzędem Miejskim? I co dalej?

10:30 / 13:30 Eksperci i Pasjonaci / „Wesoła Łapka”:
Zapraszamy na czwartkową lekcję w Radiowej Szkole Przyjaciół Psów „Wesoła Łapka”, którą prowadzi behawiorysta Jacek Gałuszka.
Temat: Twój pies jest zaborczy. I co teraz?


UWAGA: audycji można również posłuchać w paśmie wieczornych powtórek po 21:00

Kamery IMPERIUM