[AUDIO] ŚRODA: Złota Aleksandra / Raport policji / Talent za pomoc

0
148

[spreaker type=player resource=”episode_id=49489430″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 Rozmowa Dnia:

Złota Aleksandra. Aktorka Teatru Miejskiego w Gliwicach niedawno otrzymała Złotą Maskę za rolę Solange w spektaklu „Pokojówki” Geneta oraz za rolę Agnes w spektaklu „Całe życie” w reżyserii gliwickiej poetki i debiutantki, nominowanej do Złotych Masek, Joanny Oparek.

O tym czy gra się dla nagród, czy dla publiczności porozmawiamy z gościnią Rozmowy Dnia Radia IMPERIUM – Aleksandrą Maj, etatową aktorką gliwickiego teatru.

Rozmowa Dnia / 8:30 / 16.30 / środa 20.04


09:30 Raport z Miasta:

Po weekendowe notatki policyjnych patroli przedstawia podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej Komendy Policji.

Raport z Miasta / 9:30 / 15.30 / środa 20.04


[spreaker type=player resource=”episode_id=49489463″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

10:30 Eksperci i Pasjonaci:
Czy sztuka kanalizuje emocje? Uchodźcy, o których po tygodniach wspólnego życia częściej mówimy „nasi goście”, przywieźli ze sobą talenty, wrażliwość i niezwykłe poczucie piękna. Tym mogą się z nami podzielić i wzbogacić nasze życie. Jedna z nich, artystka, Liubov Mostova, która przed wojną uciekła z Odessy, teraz żyje i maluje w Gliwicach. To jej zawdzięczamy piękne dekoracje, które mogliśmy podziwiać na Wielkim Wielkanocnym Śniadaniu zorganizowanym na Alei Przyjaźni.

Z Liubov Mostovą rozmawiać będzie Ada Duda w ramach cyklu Eksperci i Pasjonaci

Rozmowę tłumaczy Anna Kolasińska

Eksperci i Pasjonaci / 10:30 / 14:30 / środa 20.04


UWAGA: audycji można również posłuchać w paśmie wieczornych powtórek o 21:00