[AUDIO] Piątek: Artyści z Polski artystom z Ukrainy / Wawrzyczek w mieście

0
128

[spreaker type=player resource=”episode_id=49102945″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 Rozmowa Dnia:
Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie. Podpisała go: dzisiejsze powitanie na gliwickim dworcu uciekinierów z Sum, nie obyło się bez łez. Nareszcie są bezpieczni.

Ona to Anna Zawisza-Kubicka, prezeska Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gliwicko-Zabrzański, która z pasją i aktywnie włączyła się w pomoc ukraińskim artystom uciekającym z ogarniętej wojną ojczyzny. Opowie nam o tym w Rozmowie Dnia Radia IMPERIUM w piątek o godzinie 8:30.

Rozmowa Dnia / 8:30 / 15.30 / piątek 18.03


9:30 Eksperci i Pasjonaci:
Gliwickie linie autobusowe i same autobusy zaczynają dostosowywać się do zmieniającej się miejskiej rzeczywistości. Opowie o tym gliwiczanin Andrzej Wawrzyczek, ekspert i pasjonat miejskiej komunikacji. Autor popularnego bloga Wawrzyczek w Mieście.

Rozmowę poprowadzi Wojciech Pajdzik, były kierowca autobusu, a teraz reporter telewizji i radia IMPERIUM.

Eksperci i Pasjonaci / 9:30 / 14.30 / piątek 18.03


10:30 Eksperci i Pasjonaci / Pracownia Emocji:

Pani Ewa Świątkowska, psycholog i psychoterapeutka z powodu nagłej poważnej sytuacji rodzinnej w piątek nie wystąpi w audycji. Pani Ewie redakcja przekazuje wyrazy współczucia i zaprasza za tydzień.

Otaczająca nas od początku wojny w Ukrainie rzeczywistość zdaje się być na razie bezpieczna. Ale czy na pewno? Czym jest i kiedy występuje trauma wojenna. Jakie są przyczyny, jak diagnozować i jak leczyć zespół stresu pourazowego?

Gościem Pracowni Emocji będzie jej założycielka Ewa Świątkowska, psycholog i psychoterapeutka, która postara się odpowiedzieć na zadane pytania.

Pracownia Emocji / 10:30 / 13.30 / piątek 18.03

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj