„Miarą człowieczeństwa jest również to jak traktujemy i pomagamy naszym mniejszym braciom”

0
58

W czwartek, 3 marca, o godzinie 20 na gliwickim Rynku grupa „NIC O NAS BEZ NAS. Ruch kobiecy Gliwice, Pyskowice” organizuje drugą demonstrację solidarnościową z Ukrainą. Podczas wydarzenia będą zbierane także dary dla zwierząt.

Na stronie wydarzenia napisano 'Wiem, że dzisiaj trzeba zabezpieczyć przede wszystkim ludzi, ale pamiętajmy, że miarą społeczeństwa jest również to jak traktujemy i pomagamy naszym mniejszym braciom.’

Zebrane dary takie jak karmy dla zwierząt dobrej jakości, kontenery do przewozu zwierząt, kocyki, podkłady, żwirki, smycze, obroże czy szelki zostaną przekazane do wolontariuszy z OTOZ Animals Inspektorat Gliwice i innych, którzy angażują swój czas ratując zwierzęta bezpośrednio w Ukrainie jak i na samej granicy.

W Internecie pod adresem: www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakiukraina organizowana jest również zbiórka pieniędzy – zostaną one przeznaczone na leczenie oraz zakup karmy i najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj