„Kartony, kartony, kartony – jeśli prowadzisz jakąś działalność gospodarczą, z której zostają ci kartony, chętnie przyjmiemy każdą ilość”

0
56

Jak co dzień stowarzyszenie GTW Gliwice, które prowadzi Miejską Zbiórkę Darów w Arenie Gliwice, informuje o tym, co potrzebne na tę chwilę.

Wśród najpilniejszych potrzeb są teraz przede wszystkim kartony do pakowania tego, co już udało się uzbierać, środki higieny, pampersy dla dzieci w rozmiarach 5 i 6, mleko modyfikowane dla dzieci; żywność najlepiej taka z długim terminem przydatności, napoje w butelkach, koce, śpiwory.

Poszukiwani są również wolontariusze z językiem ukraińskim lub rosyjskim. Miejski punkt zbiórki darów na rzecz uchodźców znajduje się w hali Arena, wejście E od ulicy Akademickiej. Punkt działa od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-20:00 i w weekend 12:00-18:00. Po więcej informacji odsyłamy do fanpage’a GTW Gliwice. tam codziennie aktualizowana jest lista potrzebnych artykułów.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj