Wiceprezydent Weber „chcemy zaprezentować wstępne narzędzie”

0
243

„Decydujemy razem gliwice.pl” to nazwa nowej platformy partycypacji społecznej mówiła o niej na antenie Radia IMPERIUM wiceprezydent Gliwic Ewa Weber.

„Platforma, narzędzie informatyczne, będzie służyło mieszkańcom, ale także na wydziałom urzędu, jednostkom miejskim. Zostało przygotowane na podstawie roku prac i uczestniczenia naszych pracowników w różnego rodzaju spotkaniach konsultacyjnych czy to nad strategią miasta czy nad strategią promocji, gdzie mieszkańcy właśnie wyrażali swoje zdanie opinie, mówili o tym jak chcą, żeby wyglądała w tym mieście partycypacja”

„Słuchając tych różnych potrzeb stworzyliśmy narzędzie informatyczne. Pierwsza odsłona zostanie dziś zaprezentowana radom dzielnic. Chcemy pokazać wstępne narzędzie i zamierzamy pracować dalej” – dodała wiceprezydent Ewa Weber.

Platformą będzie zarządzać Centrum Działań Społecznych 3.0. Początek spotkania z radami dzielnic w formie zdalnej o godz. 16:00.

Wywiad z wiceprezydent Weber można zobaczyć w Telewizji IMPERIUM we wtorek, 15 lutego, o godz. 16:00.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj