[SŁUCHAJ] Nikt nie pęka wszyscy walczą – mają wypisane na internetowej stronie

Hasło „Nikt nie pęka wszyscy walczą” jest wypisane na internetowej stronie głównej Stowarzyszenia GTW. To największa organizacja w Gliwicach oraz jedna z największych na Śląsku. Od 18 lat skutecznie rozwija projekty społeczne, sportowe oraz kulturalne.

Gośćmi Radia Imperium w cyklu Eksperci i Pasjonaci o godzinie 9:30 będą Dariusz Opoka, współzałożyciel i prezes oraz Agnieszka Jagła, wiceprezeska i współzałożycielka Stowarzyszenia GTW.


Do tematu wrócimy po godzinie 16:00 w środę, 23 lutego, na kanale Telewizji IMPERIUM, rozmowa do odsłuchania na naszym portalu:

[spreaker type=player resource=”episode_id=48841227″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM