Gliwickie stowarzyszenie zaprasza na wspólne majsterkowanie

0
181

W Gliwicach powstała Męska Szopa. To klimatyczne miejsce dla miłośników majsterkowania – tak reklamują swój warsztat pomysłodawcy tego projektu. Sam warsztat ma już dłuższą historię, bo funkcjonuje od kilku lat, a stworzyli go zapaleńcy ze Stowarzyszenia „Warsztat Miejski”, którzy po prostu lubią tworzyć coś z niczego.

Męska Szopa natomiast mogła powstać dzięki wsparciu marketu Jula, który doposażył miłośników majsterkowania w odpowiednie narzędzie. Warsztat nie ma charakteru komercyjnego, czyli nie trzeba płacić za skorzystanie z narzędzi czy pomieszczenia. Działalność warsztatu nie ogranicza się tylko do wydarzeń, które mają miejsce przy ulicy Pszczyńskiej 1a w Gliwicach, ale też prowadzone są zajęcia online.

Dzień otwarty „Męskiej Szopy” w każdy czwartek w godzinach 15-21. Jeśli chce się wpaść w inny dzień, to trzeba wcześniej umówić się. Niezbędne informacje na profilu Warsztat Miejski w Gliwicach.  

Relacja z otwarcia „Męskiej szopy” w czwartek, 3 lutego, na antenie Telewizji IMPERIUM o godz. 16:00.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.