Mam nadzieję, że jest to początek końca – prezes Gliklich o pandemii koronawirusa

0
269
Zdjęcie autorstwa Chokniti Khongchum z Pexels

„Mam nadzieję, że jest to początek końca” skomentował obecną sytuację epidemiczną prezes Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach, jednostki, która już kolejny rok walczy z koronawirusem. Przypomnijmy, w zeszłym tygodniu przy Arenie ruszył kolejny punkt wymazów prowadzony przez gliwicką lecznicę.

„Zapominamy o tym, jak ważna jest profilaktyka” stwierdził gość porannej Rozmowy Dnia Radia Imperium, Prezes Zarządu Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach, Przemysław Gliklich i przytoczył wyniki badań.

Prezes Gliklich przypomniał także o ministerialnym programie prowadzonym w jego placówce. Profilaktyka 40 plus. To szereg bezpłatnych badań dla pań i panów, dzięki którym zadbamy o swój stan zdrowia, a ten jest szczególnie ważny w momencie, jeśli wynik naszego testu na COVID-19 będzie pozytywny.

Całość „Rozmowy dnia” do wysłuchania we wtorek, 8 lutego, na antenie Radia IMPERIUM o godz. 12:30 i do zobaczenia w Telewizji IMPERIUM o godz. 16:00:

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj