35-latek z glejakiem zbiera na leczenie w Niemczech. Znajomi organizują event „Wybijemy mu to z głowy”

0
242

„Wybijemy mu to z głowy” Takie hasło towarzyszyć będzie imprezie, jaka w najbliższą sobotę, 16 października, odbędzie się na terenie Nowych Gliwic. To charytatywny event Lubek&Squad, który ma pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie 35-letniego Marcina, walczącego z glejakiem mózgu.

O akcji i chorobie pan Marcin wraz z żoną Katarzyną opowiadał na antenie Radia IMPERIUM we wtorek, 12 października:

Na leczenie onkologiczne w Kolonii potrzebne jest 450 tysięcy złotych. Na portalu siepomaga na ten moment uzbierano ponad 30% potrzebnej kwoty. Zbiórka trwa do końca października na www.siepomaga.pl/marcin-lubieniecki. Z kolei na portalu Facebooku, w grupie „Licytacje dla Marcina – pomóżmy mu wygrać walkę z glejakiem!” można wylicytować ciekawe fanty. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Pana Marcina.

Przez cały dzień w Nowych Gliwicach w sobotę, 16 października, będą trwały koncerty, pokazy i warsztaty. Podczas eventu zorganizowane zostaną licytacje oraz zbiórka pieniędzy na leczenie pana Marcina. Same wydarzenia są bezpłatne.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj