Ponad 3500 osób zaszczepionych przeciw COVID-19

To podsumowanie pierwszych dni funkcjonowania nowego punktu szczepień zlokalizowanego w hali Lodowiska TAFLA w Gliwicach.

Dzięki współpracy Politechniki Śląskiej, władz Gliwic, wojewody śląskiego oraz dyrekcji Śląskiego Oddziału NFZ, na terenie hali Lodowiska TAFLA przy ulicy Akademickiej 29 w Gliwicach powstało drugie tego typu miejsce po punkcie zorganizowanym w szpitalu tymczasowym na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Stawiamy na koordynację działań, które pozwolą maksymalnie ułatwić przejście całej procedury, dotarcie na miejsce i ogromną przestrzeń – 2000 metrów kwadratowych, która umożliwi zachowanie dystansu społecznego – wyjaśnia Przemysław Gliklich, prezes Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Do dyspozycji osób przyjeżdżających do punktu jest duży parking przy Akademickiej 29, a wszystkie miejsca w hali dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. [źródło: Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach]

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM