W Carbo zbierają na renowacje boiska

Jeszcze na początku XXI wieku Carbo Gliwice walczyło z Piastem o awans do II ligi. Potem jednak nadeszły chude lata. Klub pozostawiony sam sobie przestał szkolić młodzież, a jedyna drużyną która grała w A klasie był zespół seniorów. 

Półtora roku temu klub przejęli byli piłkarze Carbo, który za cel postawili sobie przywrócić jemu dawny blask. Na początek postanowiono na młodzież. W klubie obecnie ćwiczy 80. dzieci. Aby szkolić taką liczbę młodzieży trzeba mieć odpowiednią infrastrukturę, stąd narodził się pomysł, aby przywrócić do życia  boisko treningowe, które pozostałości znajdują się przy ul Fizyków w Ostropie. W klubie nie ma jednak odpowiednich środków na renowację płyty, postanowiono więc zorganizować zbiórkę w internecie.

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu zrzutka.pl (klik!) pod hasłem Modernizacja boiska dla dzieci i młodzieży KS Carbo Gliwice trzymamy kciuki, bo cel jest jak najbardziej słuszny.

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM